powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Bielsko-Biała. Koncert i pomoc dla kijowskiego Majdanu

Aktorzy Teatru Polskiego wystąpią 24 lutego w specjalnym koncercie poparcia dla kijowskiego protestu. Teatr organizuje też akcję zbierania datków. Dochód z koncertu oraz datki zostaną przekazane na Ukrainę za pośrednictwem Caritas Polska i przeznaczone na zakup leków i żywności.

Koncert będzie kulminacją akcji pomocy Ukrainie organizowanej przez Teatr Polski.Od 22 lutego do 2 marca podczas wszystkich imprez w Teatrze Polskim będą zbierane datki do puszek oznakowanych logiem Caritas.

Bilety na koncert w cenie 40 zł w kasie Teatru Polskiego oraz online na www.teatr.bielsko.biala.pl

Jak informuje Caritas, "W chwili obecnej jest to jedyna możliwa forma pomocy dla Ukrainy nie ma możliwości przewiezienia przez granicę transportów z pomocą rzeczową".

22 lutego od godziny 17.00 będzie można złożyć datek również przed teatrem.

28 lutego o godzinie 19.00 w klubie teatralnym odbędzie się kolejne spotkanie Teatru Tekstu, na którym będzie czytany współczesny dramat ukraiński (udział w Teatrze Tekstu tradycyjnie jest bezpłatny, ale w czasie spotkania również zbierane będą datki na rzecz Ukrainy).

Koncert ARTYŚCI DLA MAJDANU

24 lutego o godzinie 21.00 , Duża Scena Teatru Polskiego

W koncercie wezmą udział aktorzy Teatru Polskiego: Marta Gzowska-Sawicka, Maria Suprun, Katarzyna Zielonka, Jadwiga Grygierczyk, Adam Myrczek, Kuba Abrahamowicz, Tomasz Lorek, Kazimierz Czapla oraz muzycy i zespoły muzyczne: Dzień Dobry, Zgredybillies, Vocal Sound , Besquidians, Anashim, Beata Przybytek, Wojciech Myrczek, Piotr Matusik.