powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Dziś w Resorcie premiera "Dojdziesz"

Obustronni Ludzie zapraszają dziś, 5 lutego o g. 19 na premierę spektaklu "Dojedziesz".

Spektakl "Dojdziesz" - wyjątkowa mieszanka najlepszych tekstów w brawurowym wykonaniu. Powiemy Wam o trudach rodzicielstwa, seksie (również w internecie), nachalnym product placemencie i... nieubłaganym czasie. W skrócie opowiemy o sobie samych, ale bez cienia goryczy.

"Dajemy ludziom jeszcze jeden powód by nie skakać z mostu" - to fragment manifestu Grupy Obustronni Ludzie. "Najbardziej śmieszą moje osobiste dramaty" - mówi autor tekstów. Przyjdźcie i przeżyjcie kabaretowe katharsis, by mieć siłę zmagać się z rzeczywistością. Zwłaszcza w Polsce.

A to wszystko już dziś, 05.02. w klubie Resort o 19:00

serdecznie Zapraszamy

Mateusz Grydlik

Obustronni Ludzie

PS: FAQ

1.Który to ten Grydlik?

- No ten co np zrobił striptiz dla Przyjaciółek pod koniec drugiego sezonu w/w serialu.

2. Resort? Jezu, to pewnie gdzieś na końcu świata, gdzie jeszcze nie wynaleziono koła...?

- Nieprawda. Klub ten stoi przy pl. Teatralnym w Warszawie. Róg Bielańskiej i Senatorskiej.

3. No nie wiem, a dobre to jest?

- Nasze skecze były prezentowane w Akademii Rozrywki na antenie 3PR, często są powtarzane, Obustronni zostali wyróżnieni na kilku przeglądach kabaretowych, występowali na festiwalu filmowym w Zwierzyńcu i Festiwalu Warszawa Singera.

4. Ale polski kabaret to straszne gówno, po co mam oglądać następne?

- Nasz kabaret wyraźnie odbiega pod wieloma względami od mainstreamowej sceny kabaretowej. Często spotykamy się z zarzutem zbyt wysokiego poziomu literackiego, lub z powszechnym "ale przeciętny widz tego nie kupi". Z jakiś też powodów nie ma nas w "Kabaretowym klubie dwójki".

5. No dobra: przyjadę... i gdzie zaparkuję?

- Na placu Teatralnym jest masa miejsc przed gmachem Teatru Wielkiego. wzdłuż ul Bielańskiej i senatorskiej jest wiele miejsc postojowych. Alternatywą jest przyjazd taksówką. Można wtedy pozwolić sobie na łyk rozgrzewającej "zbójeckiej herbaty".