powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Jelenia Góra. Świątecznie i noworocznie w Teatrze Animacji

Najpierw świąteczna premiera - 22 grudnia koncert kolęd, pastorałek i pieśni. Potem "Gala Noworoczna" - 1 stycznia kameralny koncert małżonków, sopranistki i tenora.

Boże Narodzenie to czas, kiedy siadamy wspólnie przy świątecznym stole i śpiewamy kolędy, pastorałki i pieśni. W tradycji polskiej oprócz kolęd znane są również pastorałki - ludowe piosenki nie wykonywane w kościele. W muzyce popularnej okres ten doczekał się paru "hitów" wykonywanych z powodzeniem przez znanych twórców muzyki popularnej, do których chętnie sięgamy .

Właśnie do tego obyczaju chcemy nawiązać w koncercie "Gwiazdko-Łasko nie gaśnij. Koncert na klarnet, akordeon, kontrabas i Boże Narodzenie", prezentując znane i lubiane kolędy polskie, pastorałki jak i również pieśni "świeckie", aby ich dźwięki towarzyszyły w trakcie całego okresu Bożego Narodzenia .

Na ten wyjątkowy koncert zapraszamy Państwa z całymi rodzinami, by poczuć nastrojową atmosferę i magię Świąt.

Premiera - 22 grudnia o godzinie 16.00

***

"Gala Noworoczna"

Znakomity koncert w wykonaniu duetu małżeńskiego - Doroty Ujdy-Jankiewicz(sopran) i Andrzeja Jankiewicza(tenor) w towarzystwie Kameralnego Zespołu Instrumentalnego, przepełniony śpiewem, tańcem i szampanem w którym zabrzmią największe przeboje Króla Walca. W programie m.in. polki, walce i czardasze oraz arie i duety z operetek "Wiedeńska krew", "Zemsta nietoperza", "Baron cygański".

1 stycznia 2014r. o godzinie 19.00

Bilety 30 zł