powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdańsk. Nagrody za najlepsze monodramy

Grand Prix, zakończonego w sobotę IV Festiwalu Monodramu "Monoblok", otrzymała Agnieszka Przepiórska za spektakl "Tato nie wraca", zrealizowany w Teatrze WARSawy w reż. Piotra Ratajczaka.

Jury IV edycji Festiwalu Monodramu "Monoblok", w składzie Olga Barbara Długońska, Adam Nalepa, Paweł Szkotak, po obejrzeniu siedmiu spektakli konkursowych przyznało następujące nagrody:

Grand Prix Festiwalu w wys. 3.000 zł ufundowaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego - Agnieszce Przepiórskiej za spektakl "Tato nie wraca" (na zdjęciu).

Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska

Nagrodę w wys. 1000 zł ufundowaną przez Prezydenta Miasta Gdańsk, przyznaną przez Olgę Barbarę Długońską - Mateuszowi Olszewskiemu za spektakl "Novecento".

Nagrodę w wys. 1000 zł ufundowaną przez Prezydenta Miasta Gdańska, przyznaną przez Pawła Szkotaka - Agnieszce Przepiórskiej.

Nagrodę w wys. 1000 zł ufundowaną przez Prezydenta Miasta Gdańska, przyznaną przez Adama Nalepę - Łukaszowi Matuszkowi za spektakl - "Russkij Ostorow".

Nagrodę w wys. 1500 zł ufundowaną przez Dyrektora Gdańskiego Archipelagu Kultury jury postanowiło podzielić na dwie równorzędne nagrody po 750 zł i przyznać:

Łukaszowi Matuszkowi za spektakl "Russkij Ostrow" oraz Mateuszowi Olszewskiemu za spektakl "Novecento".