Likwidacja zaocznego Wydziału Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie

28-04-2009
20-08-2009
Ostatnia paróweczka
Wydaje mi się, że rację mają ci, którzy twierdzą, że likwidacja zaocznej Wiedzy może mieć cel ukryty. Tym celem jest likwidacja Wiedzy dziennej. Likwidacja kierunku teoretycznego sprowadzi Akademię Teatralną do - wymarzonego przez nielicznych, za to silnie napiętych ludzi - poziomu wyższej szkoły technicznej, takiego trochę lepszego technikum - pisze Wojciech Tomczyk w Teatrze.
10-06-2009
Warszawa. Rekrutacja na zaoczną Wiedzę o Teatrze
Komunikat kierownictwa Wydziału Wiedzy o Teatrze w sprawie rekrutacji na studia niestacjonarne na rok akademicki 2009/10.
29-05-2009
Koncepcja oryginalna i własna. Już niepotrzebna?
- Perspektywy są zdecydowanie złe. Nowy rektor Akademii Teatralnej, Prof. Andrzej Strzelecki oznajmił publicznie, że prowadzenie tych studiów nie jest INTERESEM uczelni. Na spotkaniu z "zaocznymi" przyznał wprawdzie, że nie zna programu studiów, jednak podjął decyzję o wstrzymaniu naboru już w tym roku akademickim, bo policzył wydatki oraz wpływy z opłat studentów i te sumy nie bilansują się - mówi LECH ŚLIWONIK, dziekan Wydziału Wiedzy o Teatrze, były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie.
11-05-2009
Warszawa. Wyjaśnienie kierownictwa Wydziału Wiedzy o Teatrze AT
W związku z obwieszczeniem Komunikatu Rektora AT z dnia 8 maja 2009 r. na stronie internetowej Akademii, czujemy się w obowiązku upublicznić następujące wyjaśnienie dziekana Wydziału Wiedzy o Teatrze, sporządzone dnia 5 maja b.r. dla Rady Wydziału.
10-05-2009
Warszawa. Komunikat Rektora Akademii Teatralnej
Komunikat Rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (w związku z Listem Otwartym Środowisk Twórczych)
08-05-2009
Warszawa. Votum WOT
Absolwenci i studenci wiedzy o teatrze Akademii Teatralnej zapraszają na spotkanie dyskusyjno-teatralne "Ocalić WOT" w niedawno otwartym klubie Powiększenie.
05-05-2009
Warszawa. Spektakle przeciw likwidacji WOT-u
Imprezą "Votum WOTu" studenci i absolwenci zaocznej wiedzy o teatrze chcą zaprotestować przeciwko planom likwidacji ich kierunku studiów.
04-05-2009
List otwarty środowisk twórczych w sprawie WOT - podpisz się
List otwarty środowisk twórczych w sprawie likwidacji niestacjonarnych studiów Wiedzy o Teatrze.
28-04-2009
Warszawa. Dziekan WoT-u wraz ze studentami walczą o przyszłość wydziału
Andrzej Strzelecki - nowy rektor Akademii Teatralnej urzędujący od października 2008 r. - zdecydował o zniesieniu rekrutacji na zaoczne studia Wiedzy o Teatrze. Dziekan WoT-u wraz ze studentami podjęli walkę o przyszłość wydziału.
22-04-2009
Warszawa. List otwarty w sprawie likwidacji zaocznych studiów WOT
LIST OTWARTY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW WYDZIAŁU WIEDZY O TEATRZE - TRYB NIESTACJONARNY - w sprawie likwidacji zaocznych studiów Wiedzy o Teatrze.
07-04-2009
Warszawa. AT zamyka zaoczną Wiedzę o Teatrze
Rektor Akademii Teatralnej Andrzej Strzelecki zapowiedział likwidację zaocznych studiów wiedzy o teatrze. - Obawiamy się, że władze uczelni dążą do zamknięcia całego wydziału - mówi jego dziekan Lech Śliwonik.