powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. ArtPark 2013 w parku im. Rydza-Śmigłego

Wydarzenie kulturalne "ArtPark - strefa artystyczna" to cykl codziennych spotkań publiczności z kulturą i sztuką w parku znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu placu Trzech Krzyży (Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego).

To projekt letniej plenerowej sceny Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, który ma już swoją kilkuletnią tradycję. To dla tysięcy mieszkańców Warszawy i okolic, a także turystów, stały punkt na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy. ArtPark to liczne wydarzenia kulturalne (koncerty, spektakle, zabawy taneczne przy muzyce na żywo, warsztaty, wystawy) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. ArtPark to możliwość spotkania z artystami w urokliwym miejscu z niepowtarzalnym klimatem, tworzonym przez uczestników tego wydarzenia.

Na scenie w ArtParku można zobaczyć zarówno to, co znane i lubiane, jak i nowe, wcześniej nieprezentowane koncerty i spektakle. Przykładem niech będą dwie produkcje stworzone specjalnie do ArtParku - projekt "Profesjonalizm" Marcina Maseckiego (2010) - wydany później, w 2011, w formie płyty pod nazwą "Chopin. Chopin. Chopin", której współproducentem jest Dom Kultury Śródmie-ście oraz "Nasze miasto. Nowe Piosenki o Warszawie" (2012) - piosenki skomponowane przez Ryszarda Szweca, wykonywane przez Annę Ścigalską i Piotra Gogola.

17 SIERPNIA - 1 WRZEŚNIA 2013 CODZIENNIE

PARK IM. MARSZAŁKA

EDWARDA RYDZA-ŚMIGŁEGO

WSTĘP WOLNY

PONIEDZIAŁKI - PIĄTKI, 11.00-13.00

poranna strefa artystyczna: warsztaty artystyczne, zajęcia ruchowe

PONIEDZIAŁKI - SOBOTY, 18.00

imprezy artystyczne - koncerty, spektakle

NIEDZIELE, 11.00

Poranki Familijne

NIEDZIELE, 18.00

zabawy taneczne