powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Międzyzdroje. "Single i remiksy" na Festiwalu Gwiazd

Jubileuszowy setny spektakl "Singli i remiksów" otworzy 3 lipca Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach i zostanie tam pokazany dwukrotnie.

50 000 widzów, 24 000 przejechanych kilometrów, 60 miast w całej Polsce, sale wypełnione po brzegi, owacje na stojąco także w Londynie, zaproszenia na tournée po Stanach Zjednoczonych i cykl przedstawień w Düsseldorfie - oto bilans błyskotliwej komedii, w której gra czwórka popularnych aktorów: Anna Mucha, Wojciech Medyński, Weronika Książkiewicz i Lesław Żurek.

"Single i Remiksy" to opowieść o życiu wielkomiejskich singli, których ambicja i chęć osiągnięcia życiowego sukcesu wpycha w niewolniczy system bezdusznej korporacji, rodząc poczucie kompletnego zagubienia. Szybko okazuje się, że marzenia o prestiżu, satysfakcji i finansowej niezależności są iluzją, a korporacyjna dżungla wymusza absurdalną rywalizację i rezygnację z życia osobistego. Sztuka nie jest jednak gorzkim moralitetem. Pełna humoru, groteskowych sytuacji i komicznych dialogów z życia wziętych przyniosła przedstawieniu rzadko spotykany sukces w całym kraju i za granicą.

***

Środa 3 lipca, godz. 16.00 i 19.00 - Scena Teatralna MDM w Międzyzdrojach