powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Medyński i Ab Ovo w Piasecznie

Warsztat aktorski, poczucie humoru, refleks i błyskotliwe puenty - to atuty, które Wojciech Medyński pokazuje, występując z Ab Ovo Teatr Improv, jedynym w Polsce profesjonalnym teatrem improwizacji. Najbliższy spektakl już w czwartek 27 czerwca o godz. 20.00 w klubie "Szara Eminencja" w Piasecznie.

Impro to jeden z najtrudniejszych gatunków teatralnych: sztuka i rozrywka w jednym, teatr i kabaret na najwyższym poziomie. Tu nie ma rozpisanych ról, ani sztywnego scenariusza. Tu publiczność rządzi. Stawiając przed aktorami najbardziej wymyślne zadania, decyduje o przebiegu spektaklu.

"Impro to spełnienie marzeń aktora: nie musi uczyć się tekstu na pamięć, nie potrzebuje reżysera, a jedyne ograniczenie to wyobraźnia. Grałem już zapałkę, pranie w pralce, sadzone jajko na patelni, demona w kościele, śpiewałem o spawarce i o papierze ściernym. Impro otwiera umysł i uruchamia kreatywność, ba, dzięki impro przekonałem się, że świetnie odnajduję się w rolach komediowych" - mówi Wojciech Medyński, jeden z członków Ab Ovo Teatr Improv.

Ab Ovo Teatr Improv działa od 2010 roku, jego założycielką jest Katarzyna Michalska. Ab Ovo występuje gościnnie w Warszawie w klubie "Wkręt", "Szara Eminencja" w Piasecznie, a także w innych miastach Polski.

Ab Ovo Teatr Improv to jedyna w Polsce, profesjonalna grupa teatralna, która zajmuje się trudną sztuką improwizacji. Członkowie Ab Ovo, w odróżnieniu od innych grup impro, mają aktorskie wykształcenie i doświadczenie lub uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach improwizacyjnych.

Najbliższy występ Ab Ovo Teatr Improv odbędzie się w czwartek 27 czerwca o godz. 20.00 w klubie "Szara Eminencja" przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie.

Więcej informacji www.teatrabovo.pl oraz http://www.facebook.com/teatr.improv

Komediowy talent Medyńskiego doceniają także recenzenci i widzowie, którzy tłumnie przychodzą na wystawianą od jesieni ubiegłego roku błyskotliwą komedię "Single i remiksy" wreżyserii Olafa Lubaszenki i autorstwa Marcina Szczygielskiego. Aktor tworzy w spektaklu barwny i emocjonujący duet z Anną Muchą. W przedstawieniu występuje także z Weroniką Książkiewicz i Lesławem Żurkiem.

AB OVO TEATR IMPROV

Występują: Wojciech Medyński, Katarzyna Michalska, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Agnieszka Bajer, Robert Kibalski, Piotr Wesołowski, Michał Głowacki, Piotr Wyżykowski, Andrzej Perkman, Michał Sęk

Czwartek 27 czerwca, godz. 20.00 - klub "Szara Eminencja" w Piasecznie.