powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Słupsk. "Tomcio" w Tęczy dla pogorzelców

W sobotę 11 maja o godz. 11 w Teatrze Lalki "Tęcza" odbędzie się spektakl charytatywny ("Tomcio Paluch") z którego 100 % dochodu z biletów zostanie przeznaczonych na pomoc pogorzelcom słupskiej kamienicy.

Teatr Lalki "Tęcza" nie po raz pierwszy już daje dowód zrozumienia potrzeb i trudnych sytuacji życiowych. Po wybuchu gazu i zawaleniu kamienicy w Słupsku 25 osób zostało bez dachu nad głową. Miasto pomaga, jak może i szuka wolnych mieszkań. Mieszkańcy stracili cały swój dobytek - z pogorzeliska niewiele udało się uratować, bo przedmioty albo spłonęły, albo zostały zniszczone przez zalanie wodą. Ludzie opuszczali swoje domy, tak jak wstali z łóżek, w środku nocy. Pogorzelcy potrzebują rzeczy, z których na co dzień nawet nie zdajemy sobie sprawy, że są tak potrzebne. Bardzo liczymy na Państwa pomoc, czyli frekwencję na sobotnim spektaklu! Im więcej widzów, tym więcej uda nam się zebrać środków!

Dochód z biletów z sobotniego spektaklu wpłacimy na specjalnie utworzone konto rzecz rodzin poszkodowanych w wybuchu gazu w kamienicy przy ulicy Krasińskiego 14 w Słupsku.