powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. Rodzinny spektakl włoskiej grupy Compania TPO

20 kwietnia o godz. 11 i 16, w ramach cyklu "Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci" Compagnia TPO pokaże "Malowany ogród" - interaktywne widowisko taneczno-multimedialne.

"Malowany ogród" to niepowtarzalne interaktywne widowisko taneczno-multimedialne, w którym dzieci zaproszone sa do wejscia wspólnie z tancerzami w sceniczny swiat pełen sensorów reagujacych na ich ruch i dzwiek. Zywiołowy i zaskakujacy zwrotami akcji spektakl staje sie dla dzieci niezapomniana przygoda, dzieki której moga nie tylko obserwowac historię cudownego ogrodu, ale przezywac ją całym swoim ciałem. Zastosowanie nowych technologii interaktywnych i multimedialnych sprawia, ze kazdy ruch na scenie odnotowywany jest w obrazie i dzwieku. Włoska grupa mistrzowsko opanowała zdolnosc kreowania oszałamiajacych wizualnie swiatów, które pozwalaja na pełne współuczestniczenie dzieci w procesie twórczym.

TPO to jedna z najbardziej popularnych i cenionych grup tanecznych dla dzieci na swiecie. Ich przedstawienia pokazywane były we wszystkich zakatkach globu, ale nigdy jeszcze nie dotarły do Poznania. To niepowtarzalna okazja na spotkanie dzieci z wybitnymi tancerzami i artystami multimediów oraz doswiadczania swiata poprzez taniec i interaktywna zabawe.

"Malowany ogród"

sob. 20.04.2013 / 11:00 i 16:00 / Studio Słodownia +3 / wiek: 3-6 lat

czas trwania: 50 minut

***

Compagnia TPO

Interaktywne warsztaty dla dzieci

sob. 20.04.2013 / 12:00 i 13:00 / Studio Słodownia +3 / wiek: 3-6 lat

Warsztaty są szansą do jeszcze głębszego wkroczenia w multimedialny świat przedstawienia. Dzieci współpracują z artystami i poznają tajniki multimedialnego, zaczarowanego dywanu, który jest głównym elementem większości przedstawień grupy TPO. To warsztaty ruchowe, w których wykorzystywana jest interaktywna instalacja współdziałająca z dziećmi.

czas trwania: 45 minut