Afera "Carmen" na warszawskim Torwarze

18-01-2005
W listopadzie 2004 r. na warszawskim Torwarze miały się odbyć trzy spektakle "Carmen" wyprodukowane przez włoską firmę Allegro Productions. Odwołano wszystkie trzy planowane spektakle. Niedoszli widzowie czekają na pieniądze od Allegro.
03-02-2005
Warszawa. Aria z pogróżkami
Rozpoczął się kolejny akt operowej afery. Osoby, które kupiły bilety na "Carmen" z Małgorzatą Walewską [na zdjęciu], nie otrzymają zwrotu pieniędzy. Sztuki nie wystawiono. Organizator grozi osobom domagającym się zadośćuczynienia.
18-01-2005
Warszawa. Afery "Carmen" ciąg dalszy
Co najmniej trzy osoby odzyskały pieniądze za bilety na odwołany w połowie listopada multimedialny spektakl na Torwarze. Jednak większość klientów Allegro Productions nadal czeka.
12-01-2005
Warszawa. Przekręt z "Carmen"
"Carmen" na Torwarze nie było, a hiszpańscy organizatorzy przedstawienia wyjechali z kilkuset tysiącami złotych za bilety.
23-12-2004
Warszawa. Ciąg dalszy afery "Carmen" na Torwarze
Niedoszli widzowie "Carmen" na Torwarze chcą przystąpić do kontrataku.
16-12-2004
Warszawa. Aferalna "Carmen"
Widzowie, którzy kupili bilety na spektakl multimedialny "Carmen" na Torwarze, nadal nie otrzymali swoich pieniędzy. Mimo że producent spektaklu - Allegro Productions, miała zwrócić je do 13 grudnia - pisze Anna S. Dębowska w stołecznym dodatku do Gazety Wyborczej.
24-11-2004
Widzowie i Carmen na lodzie
Pierwszy musical w historii napisał Georges Bizet - tak ryzykowną teorię przyjęto jako hasło reklamowe wielkiego spektaklu, który miał się w listopadzie odbyć czterokrotnie na warszawskim Torwarze. Planowano "wykorzystanie najnowszych technologii multimedialnych w celu stworzenia magicznej, wirtualnej scenografii na scenie i poza nią" - o tym jak firma Allegro Production zostawiła widzów na lodzie pisze Dorota Szwarcman.