powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Cyrkowa wariacja na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wrocławski projekt Bandit Queen Circus przygotował kilkudniową "Wariację na Dzień Kobiet". Na program składać się będą przedstawienia, pokazy i warsztaty z cyrku, burleski, iluzji, kabaretu cyrkowego i innych dziedzin sceny alternatywnej.

"The Kitchoen Show" - kicz w dobrym stylu, czyli multikolorowa, odlotowa bajka dla dorosłych... Tytułowy Kitchn, to forma klasyfikowana pomiędzy street show, a pokazem scenicznym. Groteskowa historia "kurki domowej" w jej ukochanym żywiole - kuchni. Na pokaz składa się zbiór gagów zawierających elementy iluzji, żonglerki, klaunady oraz zaczarowanych baniek mydlanych. W figlarnym stylu Kafri (na zdjęciu) wymyśla zadania dla swoich widzów, wciągając ich do wspólnej zabawy na scenie.

9 marca burlesque show "Odlot" Betty Q & Crew. Kapitan Reda i jego przepiękne stewardessy będą wam towarzyszyć w wycieczce po połowie globu. Bądźcie przygotowani na turbulencje i awaryjne lądowanie. Najlepsza burleska w mieście. W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać, ale to, co zobaczycie i tak nie pozwoli wam przestać o tym myśleć.

10 marca spektakl cyrkowo - teatralny "It's a Freak Show" Bandit Queen Circus. Tajemnica oryginalności przedsięwzięcia tkwi w jego unikalnej formule - odważnej, kuszącej i nieprzewidywalnej. Nietypowa historia o cyrku sześciu ekstremalnych szaleńców, przykrytych nieco kurzem, w barwach subtelnej erotyki i w krzywym zwierciadle to pretekst do zaprezentowania najodważniejszych numerów sceny cyrkowej w Polsce.

Z okazji Dnia Kobiet wrocławski projekt Bandit Queen Circus przygotował kilkudniową fiestę dla Pań. Warsztaty tańca z Hula Hoop i Burlesque, spotkania i spektakle odbywać się będą w siedzibie grupy Grussowisko na ul. Jedności Narodowej i Ośrodku Działań Artystycznych Firlej.

Warsztaty tańca z Hula Hoop i Burlesque, spotkania i spektakle odbywać się będą w siedzibie grupy Grussoffisko na ul. Jedności Narodowej i Ośrodku Działań Artystycznych Firlej. To już trzecie wydarzenie z tego cyklu.