powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wiedeń. Premiera Hewelta i Szatarskiego

9 lutego, w WUK Theater/Tanz we Wiedniu, będzie miała miejsce premiera najnowszego projektu Radka Hewelta i Filipa Szatarskiego pt.: "Clever Project"

"Clever Project" skupia się na próbie określenia statusu spektaklu scenicznego w warunkach kryzysu ekonomicznego. Podążając za wymaganiami i oczekiwaniami rynku, Clever Team - Radek Hewelt i Filip Szatarski - proponują widowni atrakcyjny program 10 spektakli za cenę jednego biletu teatralnego.

Poza tym widzowie mogą liczyć na dodatkową scenę w promocji walentynkowej, świątecznej lub w ofercie wakacyjnej, w zależności od pory roku i miejsca, w którym "Clever Project" będzie prezentowany.

Clever Team jest tworem absolutnie niezależnym i autonomicznym na poziomie realizacji wydarzenia scenicznego. Clever Team funkcjonuje, jak dobrej jakości niskobudżetowa linia lotnicza - dysponując niewielkimi zasobami finansowymi dostarcza wysokiej jakości produkt. Clever Team udowadnia, że kryzys może być zjawiskiem inspirującym i pozytywnym.

Radek Hewelt i Filip Szatarski zabierają widzów w podróż, proponując spektakl tańca współczesnego, operę, grupowy seans terapeutyczny i wiele innych atrakcji...

***

CLEVER PROJECT

Realizacja:

Koncept, dyrekcja artystyczna i wykonanie: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Dramaturgia: Michał Kotański

Grafika: Agnieszka Gantz

Scenografia: Luke Baio, Radek Hewelt, Filip Szatarski

Muzyka: Guenther Berger

Kostiumy: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Światła: Radek Hewelt, Filip Szatarski

Produkcja:

Produkcja: Visitores - Verein zur Projektion künstlerischer Ideen

Koprodukcja: WUK Wien

Kooperacja: Instytut Polski w Wiedniu, Klub Żak w Gdansku

Podziękowania dla: d.id dance identity/Liz King

Spektakl zrealizowany przy wsparciu Wydziału Kultury miasta Wiedeń (MA7)