powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Górzno. Festiwal Artystycznych Poszukiwań Przystań 2012

Zapraszamy serdecznie na Festiwal Artystycznych Poszukiwań PRZYSTAŃ 2012, który odbędzie się w Górznie (gmina Krzemieniewo) w ostatni weekend sierpnia tj. 31.08. - 2.09. Będzie to już 3 edycja tej imprezy.

Podczas Festiwalu będzie można wziąć udział w licznych warsztatach artystycznych (warsztaty śmiechu, upcyclingu, tańca, pantomimy, śpiewu, grania na byle czym etc.), a wieczorem posłuchać koncertów, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. W piątkowy wieczór rozbrzmiewać będą dzwięki muzyki etnicznej (Etnoholic, Atmasfera), z kolei w sobotę zapraszamy do krainy muzyki łagodności (zawitają: Mikroklimat, Monika Barabas).

Wśród prowadzących warsztaty znajdują się aktorzy i pracownicy Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

Dodatkowo sobotni koncert rozpocznie konkurs młodych artystów do którego można zgłaszać swoje uczestnictwo mailowo: info@przystan.art.pl Pełny regulamin dostępny na naszej stronie internetowej http://przystan.art.pl/index.php?content=konkurs.

Impreza odbywa się na samej plaży nad urokliwie położonym jeziorem Warto dodać, iż uczestnictwo w festiwalu oraz warsztatach jest zupełnie za darmo!!

Do zobaczenia w Górznie na FAPie