Ruda ¦l±ska. Kolejna premiera Bezpańskich

Teatr Bezpański zaprasza 29 czerwca do Domu Kultury w Rudzie ¦l±skiej - Bielszowicach na premierę spektaklu "Strzał w 10" w reż. Marleny Hermanowicz.

"Dobry wieczór Państwu! Witamy w klinice Arthura Spoonera - w miejscu, gdzie gromadzą się przeklęci szczęśliwcy, gdzie kolekcjonujemy wybrańców okrutnego losu, gdzie wreszcie składujemy obiekty nędznej kpiny przeznaczenia. Spotykamy się tu dziś, aby wspólnymi siłami potwierdzić diagnozę, iż pieniądze szczęścia nie dają..."

Co wspólnego mają: kleptoman - artysta, czarna wdowa, buntownik, seksoholiczka kurtyzana, szara myszka ze zmywaka, naiwnie wpatrzona w swego męża kobieta, oraz ledwo wiążące koniec z końcem małżeństwo. To proste: wszyscy marzą o lepszym "jutro". A gdyby tak przez dziwny szereg zbiegów okoliczności fortuna zafundowała naszym nieudacznikom rewolucję w postaci złotego kuponu? Proszę Państwa: od zera do milionera! Niemożliwe? Sprawdźmy jak nowobogaccy poradzą sobie w wielkim świecie... ;) Osiem poruszających historii, osiem tragikomicznych splotów okoliczności. Jednym słowem: PREMIERA (!) najnowszej produkcji muzycznej Teatru Bezpańskiego. "Strzał w 10" w reżyserii Marleny Hermanowicz zagości na scenie Domu Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach już 29 oraz 30 czerwca 2012 r.

PREMIERA: 29, 30.06 2012, GODZ. 18:00

DOM KULTURY RUDA ŚLĄSKA BIELSZOWICE - ul. Kokota 170

Cena Biletu: 20 zł

Obowiązkowa jest wcześniejsza rezerwacja biletów:

pod nr tel.: 32 240 21 25/26 lub mailowo: teatr.bezpanski0@vp.pl

ORGANIZATORZY:

Teatr Bezpański,

Forum Inicjatyw Kulturalnych,

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach;

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego