powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Ruda Śląska. Bezpańscy zaśpiewają filmowe hity

16 czerwca o godz. 18 w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej (Bielszowice) odbędzie się trzeci recital wokalny artystów Teatru Bezpańskiego. Tym razem młodzi, zdolni zaprezentują własne i nietypowe odsłony słynnych motywów muzycznych pochodzących z ekranu dużego i mniejszego formatu.

Hollywood Najważniejsze miejsce światowej kinematografii, gdzie spełniają się marzenia o wielkiej karierze. Na ulicach możemy spotkać sławy ubrane w drogie futra, jeżdżące białymi limuzynami i pijące najdroższego szampana oraz reżyserów kręcących ponadczasowe dzieła filmowe jak "Titanic" lub "Rocky". Jeżeli kochasz kino i marzyłeś od zawsze żeby uratować Jacka (Leonardo DiCaprio) przed śmiercią w lodowatym oceanie, nie zwlekaj i przyjdź na Naszą premierę!

16 czerwca o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej (Bielszowice) odbędzie się trzeci recital wokalny artystów Teatru Bezpańskiego, podczas którego przekażemy wam zdrową dawkę humoru i energii. Tym razem młodzi, zdolni zaprezentują własne i nietypowe odsłony słynnych motywów muzycznych pochodzących z ekranu dużego i mniejszego formatu takie jak 'My heart will go on', "I'll be there for you", "Golden eye", "I have nothing" i wiele innych. Gdy sesja na karku, a pogoda za oknem płata figle, recital Teatru Bezpańskiego to idealna odskocznia, której potrzebuje każdy!

"Bezpańscy" przygotowują się jednocześnie do premiery spektaklu "Strzał w 10", która odbędzie się już 29 i 30 czerwca, również w wyżej wymienionym Domu Kultury. Więcej informacji już wkrótce!

Teatr Bezpański działa aktywnie na scenie kulturalnej Śląska od 2009 roku. "Bezpańscy" potrafią zmieniać rzeczywistość - z szarej i ponurej na barwną i magiczną. Teatr tworzą młodzi i dynamiczni artyści z całego województwa i nie tylko. Pieczę artystyczną nad nimi sprawuje Marlena Hermanowicz.

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Teatru Bezpańskiego, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły organizacyjne:

www.teatrbezpanski.pl

***

16 czerwca 2012 r., godzina 18:00

Dom Kultury Ruda Śląska Bielszowice

ul. E. Kokota 170.

Wstęp: 15 zł

(rezerwacja biletów pod numerem: (32) 240 21 25 lub mailowo: teatr.bezpanski0@vp.pl)

ORGANIZATORZY:

Teatr Bezpański,

Forum Inicjatyw Kulturalnych,

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach;