powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Podyskutuj w Klubie "Nietak!tu"

Jutro, 9 marca o godzinie 18.00 w klubie Ram Pam Pam Pam (Rynek 48), rusza dyskusyjny Klub "Nietak!tu" organizowany przez redakcję kwartalnika teatralnego "nietak!t".

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym przedstawiciele wrocławskiego środowiska teatralnego (ale nie tylko!) mogliby się regularnie spotykać w przyjaznej atmosferze. Chcemy rozmawiać na ważne dla ludzi kultury tematy, ale także wymieniać się pomysłami i bawić do ostatniego gościa. Mamy nadzieję, że KLUB "NIETAK!TU" stanie się miejscem integrującym artystów, teoretyków, dziennikarzy, studentów kierunków humanistycznych i artystycznych i wszystkich innych, zainteresowanych kulturą.

Zapraszamy na kulturalny klub dyskusyjny bez zadęcia, wykładów i prezentacji. W zamian proponujemy wspólną rozmowę i normalne, ludzkie, towarzyskie spotkanie.

Pierwsze spotkanie KLUBU odbędzie się pod hasłem: Teatr w ESK 2016? Pogadajmy!

Zaprosiliśmy wszystkie te teatralne i około teatralne inicjatywy, które zapisane zostały w Aplikacji Wrocław ESK 2016 oraz przedstawicieli władz miasta i osoby odpowiedzialne za kształt Aplikacji. Zadamy sobie pytania:

- co się dzieje obecnie w sprawie Aplikacji?

- kiedy będziemy mogli przystąpić do działania?

- czy w ESK 2016 jest przestrzeń dla małych grup teatralnych i stowarzyszeń zajmujących się teatrem?

- co możemy zrobić razem?

- a może Forum Teatralne 2016?

Każdy jest mile widziany, a wstęp oczywiście bezpłatny!

Zapraszamy serdecznie!