powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Scena Poniedziałek zaprasza ponownie

Zespół SCENY PONIEDZIAŁEK zaprasza 23 stycznia 2012 roku o godz. 19.00 do Teatru Polskiego w Szczecinie na przedstawienie "Wszystko o mężczyznach" Miro Gavrana.

Po premierze (21.11.2011 r.) pisano o "rewelacyjnie zagranej sztuce", ale przede wszystkim świetne przyjęcie spektaklu przez publiczność jest najlepszą rekomendacją tej propozycji teatralnej.

Bilety w cenie 35 i 45 zł jeszcze do nabycia w kasie Teatru Polskiego.

Warto je zamówić już dziś, aby przekonać się, co wspólnego mają ze sobą "wiecznie młodzi" yuppies, rozdzierani zazdrością geje, reprezentanci półświatka, skłóceni bracia czy pogrążający się w niepamięci starcy? Wszyscy oni to reprezentanci współczesnych mężczyzn, zmagających się z trudną rzeczywistością, własną naturą i z ograniczającymi ich stereotypami.

Trzech aktorów brawurowo wciela się w kilkanaście bardzo różnych postaci, dając widzom powód do salw śmiechu, który niekiedy jednak zamiera na ustach.

Jacy jesteśmy - zapytają mężczyźni?

Jacy właściwie oni są - zapytają po raz kolejny kobiety.

I po to właśnie warto wybrać się wspólnie na Wszystko o mężczyznach.

SCENA PONIEDZIAŁEK - to nowa inicjatywa artystyczna, w ramach której trzej aktorzy: Adam Dzieciniak, Sławomir Kołakowski i Wiesław Lewoc prezentują przedstawienie "Wszystko o mężczyznach" autorstwa Miro Gavrana.

Przez wiele lat w Szczecinie działały grupy, które przygotowywały poza oficjalnymi instytucjami teatralnymi przedstawienia, które prezentowane były w poniedziałki, w dni dla aktorów wolne od pracy. SCENA PONIEDZIAŁEK nawiązywać będzie do tych tradycji, proponując repertuar poruszający problemy współczesnego człowieka, a szczególnie - tożsamości i kondycji kobiety i mężczyzny. W tym teatralnym lustrze przyjrzeć się będzie każdy z nas.