powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. O tańcu i modzie bardzo trendy

"Trendy Magazyn - taniec|moda|muzyka" - jedyny w Polsce miesięcznik o tańcu i tancerzach, - po ponad dwuletniej obecności na rynku poddany został częściowemu liftingowi. Zmiany objęły głównie szatę graficzną magazynu.

Czysta, pozbawiona leadów okładka oraz pionowo eksponowany tytuł - znaki rozpoznawcze "Trendy" - pozostały jednak bez zmian.

Nowa makieta utrzymana w eleganckiej, przejrzystej stylistyce, porządkuje zawartość poszczególnych działów magazynu i znacznie ułatwia nawigację. Proces redesignu, za który odpowiedzialni byli dotychczasowi twórcy layout'u "Trendy" - Paweł Niziołek i Andrzej Krzyśków - miał na celu uproszczenie i odchudzenie szaty graficznej, a przez to - zwiększenie przejrzystości i wewnętrzne uporządkowanie treści prezentowanych w miesięczniku.

"Jesteśmy zadowoleni z nowego wyglądu miesięcznika. Wprowadzone zmiany, zwłaszcza dodanie bieli do formatu pełnego pięknych tanecznych zdjęć, z pewnością działa na korzyść naszego, teraz jeszcze bardziej trendy, magazynu" - mówi Irina Chicherina, wydawca miesięcznika.

"TRENDY MAGAZYN taniec|moda|muzyka" co miesiąc dostarcza polskim czytelnikom profesjonalnie przygotowany pakiet najnowszych informacji na temat wydarzeń w świecie tańca, ale też jego przeróżnych gatunków i historii. Cenione cykle "Who is who w polskim tańcu nowoczesnym" - prezentujący znaczące dla tańca współczesnego postacie choreografów i tancerzy, czy "Tańcząca historia filmu" wielokrotnie cytowane były przez portale taneczne i tytuły prasowe. Bo "Trendy" stały się, nie tylko dla czytelników, wiarygodnym źródłem wiedzy na temat tańca, działalności artystycznej choreografów i tancerzy, klubów i szkół tańca, profesjonalnych organizacji i związków twórczych.

Różnorodność i wielopłaszczyznowość spojrzenia na taniec, publikowane recenzje spektakli teatru tańca, raporty i relacje z krajowych oraz zagranicznych turniejów tanecznych, kalendarium wydarzeń kulturalnych i warsztatów tanecznych sprawiły, że "TRENDY MAGAZYN taniec|moda|muzyka" jako jedyny branżowy, kompleksowy poradnik wypełnił lukę na rynku lifestylowych magazynów, sytuując się ponad pozycjami kobiecymi, shoppingowym czy rozrywkowymi częściowo traktującymi o tańcu.

Nowe, odświeżone wydanie magazynu trafi do sieci salonów prasowych EMPiK 4 lutego br.