powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Sylwester na 6. Piętrze

Teatr 6. Piętro zaprasza na wieczór sylwestrowy z Woody Allenem i Kubą Wojewódzkim.

Na wieczór złoży się nie tylko aktorstwo pozostałych wykonawców - Daniela Olbrychskiego Anny Cieślak, Małgorzaty Sochy oraz Michała Żebrowskiego, ale także wspaniała sylwestrowa atmosfera pełna muzyki i wina, no i oczywiście toast noworoczny wzniesiony przez twórców spektaklu wraz z jego widzami.

"Zagraj to jeszcze raz, Sam" to spektakl, który od dnia swojej premiery na deskach Teatru 6. piętro jest jednym z najbardziej obleganych przedstawień teatralnych w Warszawie.

W sztuce "Zagraj to jeszcze raz", Sam, Woody Allen w mistrzowski sposób połączył dwie najważniejsze cechy swojego talentu - uniwersalny, ponadczasowy humor inteligentnego obserwatora z liryzmem znerwicowanego wrażliwca z Nowego Jorku.

"Zagraj to jeszcze raz", Sam to historia poszukiwania miłości swego życia przez krytyka filmowego Allana Felixa (debiutujący w teatrze Kuba Wojewódzki), porzuconego przez swoją żonę Nancy (w tej i w jeszcze ośmiu innych rolach - Małgorzata Socha). Allan zakochuje się przypadkiem w żonie swojego najlepszego przyjaciela, przystojnego biznesmana Dicka (Michał Żebrowski), w ślicznej, lecz znerwicowanej Lindzie (Anna Cieślak), którą uwodzi przy pomocy i według wskazówek swojego idola filmowego, legendarnego amanta czarnych kryminałów Humphreya Bogarta, schodzącego do niego w tym celu z ekranu kina (Daniel Olbrychski).

Reżyser Eugeniusz Korin stworzył filmowe przedstawienie, które stało się swoistym hołdem twórczości znanego na całym świecie autora przewrotnych komedii. Jest ono pierwszą realizacją z planowanego przez Teatr 6.piętro tryptyku "Miłość, Zdrada i Przebaczenie wg Woody Allena".

Bilety do nabycia poprzez www.ebilet.pl oraz bezpośrednio w kasie Teatru 6. piętro w PKiN.

Więcej informacji na www.teatr6pietro.pl