powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. Teatr Muzyczny w Radiu Wrocław

Arie z najsłynniejszych musicali, energetyczne polki, bajeczne walce - wszystko to i znacznie więcej zaprezentują artyści Teatru Muzycznego z Poznania we Wrocławiu. Niezwykła gala już 14 listopada.

Po blisko 20 latach nieobecności na scenach wrocławskich w tym niezwykłym dniu dla swojej ukochanej dolnośląskiej publiczności zaśpiewa i poprowadzi koncert Daniel Kustosik [na zdjęciu], długoletni solista ówczesnej operetki wrocławskiej. Obecnie Daniel Kustosik jest dyrektorem naczelnym i artystycznym Teatru Muzycznego w Poznaniu. Ze sceny Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław popłyną lubiane przez wszystkich arie operetkowe, takie jak "Wielka sława to żart", "Usta milczą , dusza śpiewa" czy "Gdzie mieszka miłość", także musicalowe hity z "Upiora w Operze", "Draculi" czy "Gigi".

Ten niezwykły koncert zapewne pozostanie na długo w Państwa pamięci przypominając czasy, kiedy muzyka i taniec stanowiły piękno samo w sobie, a otwierająca się kurtyna teatralna przenosiła widzów w magiczny i przepełniony pięknem Świat operetki i musicalu.

Bilety na "Galę Operetki i Musicalu" można jeszcze kupić w OKiS Rynek-Ratusz 24, 71 342 22 91. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 (Sala im. Jana Kaczmarka PRW, ul. Karkonoska 10).