powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Weekend w Teatrze Małym

Warszawski spektakl "John i Mary" Mervyna Jonesa oraz wieczór autorski Andrzeja Poniedzielskiego to propozycje Teatru Małego w Manufakturze na najbliższy weekend.

W sobotę na scenie Teatru Małego gościć będziemy teatr TM Tomasza Mędrzaka ze spektaklem "John i Mary" Mervyna Jonesa. Na scenie zobaczymy dwoje wspaniałych aktorów: Agnieszkę Sitek i Tomasza Mędrzaka

Spektakl prawie 300 razy grany w tej obsadzie w dawnym warszawskim Teatrze Ochoty za dyrekcji Tomasza Mędrzaka, teraz jest prezentowany publiczności w całej Polsce. Co sprawia, że przedstawienia takie, jak "John i Mary" są uwielbiane przez widzów i chcą być oglądane przez nich nawet po kilka razy?

9 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ.19:15

***

Chyba już można Poniedzielski na niedzielę

Nazywa się to wieczorem autorskim, bo rzeczywiście w zdecydowanej większości, jeśli nie wyłącznie, są to własne wiersze i kompozycje Andrzeja Poniedzielskiego i oczywiście niezwykle rozbudowane zapowiedzi, wręcz monologi. Ten cykl Andrzej Poniedzielski nazywał "Chyba już można...", koniecznie z trzema kropkami na końcu. Czyli tak jak jedną ze swoich znanych piosenek. Z programem pod tym tytułem Andrzej Poniedzielski występuje regularnie w Teatrze Ateneum w Warszawie. W Łodzi ma zaprezentować także nowe piosenki.

10 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ.19:15 ANDRZEJ PONIEDZIELSKI -WIECZÓR AUTORSKI "CHYBA JUŻ MOŻNA..." W RAMACH CYKLU KLIMATYCZNA KOLEKCJA DALMAFONU