Niech no tylko zakwitną jabłonie
reż. Zychówna Jagienka
Jagienka Zychówna
Jagienka Zychówna
Alojzy Bunsch
Andrzej Mundkowski
Jerzy Michalak
Jerzy Michalak
Bogusława Czosnowska
Janina Zielińska
Urszula Kulkowa
Andrzej Głowiński
Stanisław Michalski (Entreprener)
Teresa Lassota (Kokota Mimi)
Krzysztof Kalczyński (Inżynier Metropolitaine Manekin)
Henryk Bista (Chłop)
Andrzej Grąziewicz (Włamywacz)
Tadeusz Rosiński (Gość Który Płaci)
Zofia Bajuk
Bogusława Czosnowska
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Krystyna Łubieńska
Barbara Patorska
Halina Słojewska
Izabella Wilczyńska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Jerzy Kiszkis
Leszek Kowalski
Edward Ożana
Andrzej Szaciłło
Tadeusz Rosiński (Gość Który Płaci)
Stanisław Michalski (Entreprener)
Krystyna Łubieńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Halina Słojewska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Krzysztof Kalczyński
Jerzy Kiszkis
Leszek Kowalski
Andrzej Szaciłło
Barbara Patorska (Rebeka)
Krzysztof Kalczyński (Inżynier Metropolitaine)
Krystyna Łubieńska (Cnotliwa Zuzanna)
Edward Ożana (Ubogi Zakochany)
Zofia Bajuk
Bogusława Czosnowska
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Teresa Lassota
Halina Słojewska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Andrzej Grąziewicz
Leszek Kowalski
Stanisław Michalski
Tadeusz Rosiński
Andrzej Szaciłło
Bogusława Czosnowska (Buba Kobietka Luksusowa)
Zbigniew Grochal (Olgierd Rychoń Bohater Powieściowy)
Jerzy Dąbkowski (Rewelers)
Marcin A. Idziński (Rewelers)
Leszek Kowalski (Rewelers)
Andrzej Szaciłło (Rewelers)
Zofia Bajuk
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Teresa Lassota
Krystyna Łubieńska
Halina Słojewska
Andrzej Grąziewicz
Krzysztof Kalczyński
Jerzy Kiszkis
Stanisław Michalski
Edward Ożana
Tadeusz Rosiński
Henryk Bista (Chłop)
Zofia Bajuk (Pani Lou)
Tadeusz Rosiński (Gość Który Płaci)
Jerzy Dąbkowski (Ułan)
Marcin A. Idziński (Ułan)
Leszek Kowalski (Ułan)
Andrzej Szaciłło (Ułan)
Izabella Wilczyńska (Ciotka Marcinowa)
Stanisław Michalski (Entreprener)
Jerzy Dąbkowski (Sztywny)
Marcin A. Idziński (Sztywny)
Leszek Kowalski (Sztywny)
Andrzej Szaciłło (Sztywny)
Teresa Kaczyńska (Maniusia)
Andrzej Szaciłło (Antek)
Marcin A. Idziński (Bronek Kaleka)
Halina Kosznik-Makuszewska (Zuzia)
Jerzy Kiszkis (Fotograf)
Barbara Patorska (Rebeka)
Edward Ożana (Ubogi Zakochany)
Zofia Bajuk (Dziewczyna z Ferajny)
Elżbieta Goetel (Dziewczyna z Ferajny)
Zofia Grąziewicz (Dziewczyna z Ferajny)
Krystyna Łubieńska (Dziewczyna z Ferajny)
Halina Słojewska (Dziewczyna z Ferajny)
Zbigniew Grochal
Krzysztof Kalczyński
Andrzej Grąziewicz
Bogusława Czosnowska
Stanisław Michalski (Entreprener)
Marcin A. Idziński (Inteligent)
Teresa Kaczyńska (Maniusia)
Jerzy Dąbkowski
Leszek Kowalski
Andrzej Szaciłło
Zofia Bajuk
Bogusława Czosnowska
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Teresa Lassota
Krystyna Łubieńska
Barbara Patorska
Halina Słojewska
Izabella Wilczyńska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Andrzej Grąziewicz
Krzysztof Kalczyński
Jerzy Kiszkis
Leszek Kowalski
Stanisław Michalski
Edward Ożana
Tadeusz Rosiński
Andrzej Szaciłło
cały zespół
Stanisław Michalski (Organizator)
Teresa Lassota (Ob. Suszkowska Maria)
Henryk Bista (Kułak)
Bogusława Czosnowska (Buba Artystka Estradowa)
Krystyna Łubieńska (Zuzanna Reakcjonistka)
Andrzej Grąziewicz (Złodziej Mienia)
Jerzy Kiszkis (Bohater Pozytywny)
Halina Słojewska (Koleżanka Z Pracy)
Teresa Kaczyńska (Krysia Traktorzystka)
Zofia Bajuk
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Halina Kosznik-Makuszewska
Barbara Patorska
Izabella Wilczyńska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Krzysztof Kalczyński
Leszek Kowalski
Edward Ożana
Tadeusz Rosiński
Andrzej Szaciłło
Zofia Bajuk (Szabrowniczka)
Barbara Patorska (Szabrowniczka)
Izabella Wilczyńska (Szabrowniczka)
Jerzy Dąbkowski (Szabrownik)
Marcin A. Idziński (Szabrownik)
Andrzej Grąziewicz (Szabrownik)
Andrzej Szaciłło (Szabrownik)
Elżbieta Goetel (Budowniczy)
Zofia Grąziewicz (Budowniczy)
Teresa Kaczyńska (Budowniczy)
Halina Kosznik-Makuszewska (Budowniczy)
Zbigniew Grochal (Budowniczy)
Krzysztof Kalczyński (Budowniczy)
Jerzy Kiszkis (Budowniczy)
Leszek Kowalski (Budowniczy)
Edward Ożana (Budowniczy)
Bogusława Czosnowska
Teresa Lassota
Krystyna Łubieńska
Halina Słojewska
Stanisław Michalski
Tadeusz Rosiński
Teresa Kaczyńska (Krysia Traktorzystka)
Jerzy Kiszkis (Bohater Pozytywny)
Krystyna Łubieńska (Zuzanna Reakcjonistka)
Halina Słojewska (Koleżanka Z Pracy)
Zofia Bajuk
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Halina Kosznik-Makuszewska
Barbara Patorska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Krzysztof Kalczyński
Leszek Kowalski
Edward Ożana
Andrzej Szaciłło
Stanisław Michalski (Organizator)
Teresa Lassota (Ob. Suszkowska Maria)
Stanisław Michalski (Organizator)
Bogusława Czosnowska
Marcin A. Idziński
Tadeusz Rosiński
Andrzej Szaciłło
Leszek Kowalski (Bikiniarz)
Zofia Grąziewicz (Konduktorka)
Teresa Lassota (Ob. Suszkowska Maria)
Henryk Bista (Kułak)
Halina Słojewska (Koleżanka Z Pracy)
Jerzy Kiszkis (Bohater Pozytywny)
Andrzej Grąziewicz (Bufetowy)
Zofia Bajuk
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Krystyna Łubieńska
Barbara Patorska
Izabella Wilczyńska
Zbigniew Grochal
Krzysztof Kalczyński
Edward Ożana
Jerzy Dąbkowski (Małolatek)
Elżbieta Goetel (Hela Nowe Pokolenie)
Jerzy Kiszkis (Bohater Pozytywny)
Bogusława Czosnowska (Buba Artystka Estradowa)
Barbara Patorska (Panna Młoda)
Edward Ożana (Pan Młody)
Zofia Bajuk
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Krystyna Łubieńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Krzysztof Kalczyński
Leszek Kowalski
Andrzej Szaciłło
Teresa Lassota
Halina Słojewska
Izabella Wilczyńska
Andrzej Grąziewicz
Jerzy Kiszkis
Stanisław Michalski
Tadeusz Rosiński
Henryk Bista
Bogusława Czosnowska (Buba Artystka Estradowa)
Teresa Kaczyńska (Krysia Traktorzystka)
Halina Słojewska (Koleżanka Z Pracy)
Tadeusz Rosiński (Artysta estradowy)
Henryk Bista (Kułak)
Izabella Wilczyńska (Inteligentka pracująca)
Andrzej Grąziewicz (Kierownik gastronomii)
Stanisław Michalski (Organizator)
Teresa Lassota (Ob. Suszkowska Maria)
Zofia Bajuk
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Halina Kosznik-Makuszewska
Krystyna Łubieńska
Barbara Patorska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Krzysztof Kalczyński
Jerzy Kiszkis
Leszek Kowalski
Edward Ożana
Andrzej Szaciłło
Zofia Bajuk
Bogusława Czosnowska
Elżbieta Goetel
Zofia Grąziewicz
Teresa Kaczyńska
Halina Kosznik-Makuszewska
Teresa Lassota
Krystyna Łubieńska
Barbara Patorska
Halina Słojewska
Izabella Wilczyńska
Jerzy Dąbkowski
Zbigniew Grochal
Marcin A. Idziński
Andrzej Grąziewicz
Krzysztof Kalczyński
Jerzy Kiszkis
Leszek Kowalski
Stanisław Michalski
Edward Ożana
Tadeusz Rosiński
Henryk Bista
Andrzej Szaciłło
ul. Św. Ducha 2 80-834 Gdańsk
Recenzje
Aktualności
-
Warszawa. „Caligula 2.0” - warszawska premiera spektaklu Rolfa Almego w Teatrze Druga Strefa
02.05.2024 -
Łódź. „Romeo i Julia" Sashy Waltz w Teatrze Wielkim
02.05.2024 -
Rzeszów. Fundacja Teatr NEMNO zaprasza na cykl spotkań „Teatralna sobota”
02.05.2024 -
Warszawa. Trwa XII Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy
02.05.2024
-
Warszawa. Próba otwarta z zespołem aktorskim Teatru 21
02.05.2024 -
Poznań. „Traumaland. Polacy w cieniu przeszłości”. Spotkanie wokół książki Michała Bilewicza w Teatrze Polskim
02.05.2024 -
Tychy. „Ojciec matka tunel strachu" Peszków na Scenie Konesera Teatru Małego
02.05.2024 -
Olsztyn. Jubileusz siedemdziesięciolecia OTLu
02.05.2024