14 czerwca 1970 |
Na dwóch stołkach
Raimond Kaugver
postać: Irma reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1970 |
Przygoda pana Takiegosobie
Maria Kral
postać: Żyrafa Wysoka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1971 |
Alarm w St. Omer
Bohdan Arct
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1971 |
Pięć dialogów o zmierzchu
Maria Kuncewiczowa
postać: Babetka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1971 |
Kwietniowe zagadki
Barbara Lewandowska
postać: Jaszczurka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1971 |
Kot z pawim ogonem
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
postać: Ruduś reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Dretwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Estera zwana "Drętwą" reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1971 |
Skrzywdzeni i poniżeni
Fiodor Dostojewski
postać: Natasza reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1971 |
Kraina śniegu
Yasunari Kawabata
postać: Yoko reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1971 |
Nie samą miłością
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Panna młoda reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1971 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Hanako Ishii reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1971 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Hanake Ishii reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1971 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Hanake Ishii reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1972 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Hanake Ishii reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1972 |
Halo, tu Ramsay
Bronisław Wiernik
postać: Hanake Ishii reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1972 |
Alarm w St. Omer
Bohdan Arct
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1972 |
Bołdyn
Jerzy Putrament
postać: Elka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1972 |
Żaglowce, białe żaglowce
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Dziewczyna reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1972 |
Alkhadar
Edmund Chojecki
postać: Nastusia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lipca 1972 |
Generalna próba przed oświadczynami
Franz Freitag
postać: Grit Labus reżyseria: Grunow Werner teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1972 |
Porwanie
Roman Chrząstowski
postać: Basia reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1972 |
Dziesięć minut crawla
Andrew Benedict
postać: Betty reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1972 |
Noc na Zaporożu
Jerzy Krzysztoń
postać: Dziewczyna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1972 |
Dom nad Loarą
Margaret Storm Jameson
postać: Elżbieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1973 |
Legenda o Warsie i Sawie
Wanda Chotomska
postać: Magda/Narrator reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1973 |
Psyche
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Psyche reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1973 |
Moherowy szal
Jan Kakoš
postać: Ewa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 1973 |
Uparty jak dzięcioł
Lucyna Legut
postać: Wiewiórka reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lipca 1973 |
Melodia śmierci
Kazimierz Strzałka
postać: Dziewczyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1973 |
Karolka nie będzie dziś wieczorem
Wiliam Irish
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1973 |
Dzień kłamstwa
Franciszek Zabłocki
postać: Julia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1974 |
Podwójny żywot Piotra F., czyli nie można żyć długo i szczęśliwie
Maria Czubaszek
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1974 |
Smok i królewna
Hanna Januszewska
postać: Królewna reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Madzia Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1974 |
Kowal, pieniądze i gwiazdy
Jerzy Szaniawski
postać: Zofia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1974 |
Pałac pod gwiazdami
Miklos Gyarfas
postać: Hrabina reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 1974 |
Lato zamknięte w ziołach i trawach
Kazimiera Iłłakowiczówna, Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1974 |
Ogłoszenie matrymonialne
Alexander Kent
postać: Renata reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1974 |
Łyżka za cholewą a widelec na stole - mała kulinarna silva rerum. Z pamiętnika imć panny Klementyny Ochędożyńskiej
Szczęsna Milli
postać: Klementyna reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1974 |
O piątej na Champ-Èlyées
Krystyna Bronżewska
postać: Ona reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
Studnia
Sven Clausen
postać: Rebeka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1974 |
Długo i szczęśliwie
Jerzy Broszkiewicz
postać: Lori reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1974 |
Boreasz
Hanna Januszewska
postać: Justynka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1974 |
Budka nr 387
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
O człowieku, który nie chciał odkryć Ameryki
Bronisław Wiernik
forma twórczości: role reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Diabeł stróż
Zenon Wiktorczyk
postać: Magda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Mada Müller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1975 |
Niewiarygodna i smutna historia niewinnej Erendiry i jej niegodziwej babci
Gabriel Garcia Marquez
postać: Erendira reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1975 |
Tajemniczy dwór
Honore de Balzac
postać: Rozalia reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Mada Müller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Mada Müller reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1975 |
Konfrontacja
Janusz Głowacki
postać: Ewa reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1975 |
Zagłoba swatem
Henryk Sienkiewicz
postać: Zofia reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1975 |
Jan z Tęczyna
Julian Ursyn Niemcewicz
postać: Cecylia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1975 |
Rywale
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1975 |
Taka sobie bitwa
Andrzej Walatek
postać: Maria reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1975 |
Sprawa Kwileckich
Andrzej Wiktor Piotrowski
postać: Ludwika Żółtowska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 sierpnia 1975 |
Ostrożnie z aniołem!
Tome Arsovski
postać: Bianka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1975 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Janka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1975 |
Kobieta, którą kochamy
Krystyna Bronżewska
postać: Liza reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1975 |
Szkic do portretu
Marcin Wolski
postać: Joanna reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1975 |
Uciechy stanu małżeńskiego
Anonim
postać: Żona reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1976 |
Osądźcie sami
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1976 |
Trzy godziny przed odlotem
Francis Scott Fitzgerald
postać: Nancy Gifford reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Leonora reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1976 |
Na pełnym morzu
Ludwik Górski
postać: Pani reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Emerencjana reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1976 |
Brawurowy slalom
Bjørn Rongen
postać: Marit reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effie Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effie Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1976 |
Effi Briest
Theodor Fontane
postać: Effi Briest reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 1976 |
Szczekanie
Ingeborg Bachmann
postać: Franciszka Jordan reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1976 |
List z Dakaru
Stanisław Młynarczyk
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1976 |
Pożegnanie z bronią
Ernest Hemingway
postać: Catherine Barkley reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1976 |
Jak wilk w głuszy
Aster Derkholf
postać: Anna von Markerode reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 października 1976 |
Jak wilk w głuszy
Aster Berkholf
postać: Anna von Markerode reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1976 |
Teraz
Aleksander Fredro
postać: Johanna reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1976 |
Cudaczek Wyśmiewaczek
Julia Duszyńska
postać: Zosia reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1976 |
Zalotnicy niebiescy
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
postać: Nola reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1976 |
Błękitny karbunkuł
Clark Howard
postać: Lissa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1976 |
Sceny z życia codziennego
Henri-Pierre Cami
postać: Żona reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1977 |
Nowy rok
Jan Tomasz Seweryn Jasiński
postać: Teresa reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1977 |
Z tamtej strony lustra
Teresa Markowska
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1977 |
Taaaka ryba !!!
Jean-Jacques Briccaire, Maurice Lasaygues
postać: Sydonia reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1977 |
Tato, tato-sprawa się rypła
Ryszard Latko
postać: Babka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1977 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Elsinoe reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1977 |
Czynsz
Franciszek Karpiński
postać: Polusia reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1977 |
Z Przemyśla do Przeszowy
Aleksander Fredro
postać: Amalia Dorska reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1977 |
Trójkąt liryczny
Roman Śliwonik
postać: Spokojna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1977 |
Zabawa w miłość
Daniela Duskova
postać: Dziewczyna reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1977 |
Odysa mit powrotu
Ewa Prządka
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1977 |
Letnicy
Maksym Gorki
postać: Julia Filipowna reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1977 |
Lato zielonej gwiazdy
Wil Lipatow
postać: Rajka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1977 |
Lato zielonej gwiazdy
Wil Lipatow
postać: Rajka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1977 |
Lato zielonej gwiazdy
Wil Lipatow
postać: Rajka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1977 |
Lato zielonej gwiazdy
Wil Lipatow
postać: Rajka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1977 |
Lato zielonej gwiazdy
Wil Lipatow
postać: Rajka reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1977 |
Księżna de Clèves
Maria de La Fayette
postać: Izabella reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Hania Wolska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
postać: Puśka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lipca 1977 |
Hernani
Wiktor Hugo
postać: Donna Sol de Silva reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Hania Wolska-Evans reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
postać: Puśka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Hania Wolska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 sierpnia 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
postać: Pusia reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 września 1977 |
Chodzę po niebie rumianków i miety
Federico García Lorca
postać: Julka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Asia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Asia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Asia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Asia reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1977 |
Zasnąć na zimę
Jadwiga Skotnicka
postać: Cerowaczka przegrana reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1977 |
Larwa
Zofia Chądzyńska
postać: Ona reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1978 |
Siedem lat szczęścia
Janina Wieczerska
postać: Jolka reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1978 |
Koleżanka już podchodzi, proszę pana
Zofia Posmysz-Piasecka
postać: Kelnerka I reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1978 |
Eminencje i bałłabancje
Edmund Niziurski
postać: Giga reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1978 |
Powrót posła
Julian Ursyn Niemcewicz
postać: Teresa reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lipca 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 sierpnia 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 sierpnia 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 sierpnia 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 sierpnia 1978 |
Enklawa
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1978 |
Doktor Murek
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Mika Bożyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1978 |
Doktor Murek
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Mika Bożyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1978 |
Łgarz
Montaque Rhodes James
postać: Ewerina Capadose reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1978 |
Doktor Murek
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Mika Bożyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1978 |
Doktor Murek
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Mika Bożyńska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1978 |
Pokolenie Marka Świdy
Andrzej Strug
postać: Gorlicka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Róża Zamoyłło reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Róża Zamoyłlo reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Róża Zamoyłło reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Zamoyłło Róża reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Róża Zamoyłlo reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 1978 |
Pasje błędomierskie
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Róża Zamoyłło reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 listopada 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Leonora Duś reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Leonora Duś reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1978 |
Żebraczka z Pont des Arts
Wilhelm Hauff
postać: Józefina reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1979 |
Wyznanie Charlesa Linkwortha
Edward Frederic Benson
postać: Żona Charlesa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1979 |
Czerwona jaranga
Zorij Bałajan
postać: Ania Pszonkina reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1979 |
Anielka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 czerwca 1979 |
Anielka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1979 |
Lilla Weneda
Juliusz Słowacki
postać: Lilla Weneda reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1979 |
Głos w słuchawce
Robert Colby
postać: Vicky Henderson reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1979 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Alina reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 listopada 1979 |
Impreza
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Zosia reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 listopada 1979 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1979 |
Wysadzony z siodła
Antoni Sygietyński
postać: Zofia reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1979 |
Artur i Wanda
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
postać: Wanda Monné reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1979 |
Dni powszednie państwa Kowalskich
Maria Kuncewiczowa
postać: Irena reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1980 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nina Kunicka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1980 |
Operacja
Janusz Meissner
postać: Maria reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1980 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1980 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1980 |
W innym mieście
Jerzy Bilewicz
postać: Ona reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1980 |
Antybaśnie
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1980 |
Ostatni postój
Witold Zalewski
postać: Teresa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1981 |
Panta rei
Halina Krzyżanowska
postać: Maria reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1981 |
Mieszkanie
Robert Długoborski
postać: Ona reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1981 |
Nora
Henrik Ibsen
postać: Nora reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1981 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Helena Andriejewna reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1981 |
O pięknej Annet. Śliczna Anne
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 1981 |
Archipelag
Kazimierz Strzałka
postać: Bożena reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1981 |
Życie dla śmiechu
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1981 |
Miłość Miti
Iwan Bunin
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1981 |
Zapomnieć na chwilę
Maciej Zenon Bordowicz
postać: Córka Żagły reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 grudnia 1981 |
Fala
Jerzy Lutowski
postać: Rachela reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1982 |
Opowieść dla przyjaciela
Halina Poświatowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 czerwca 1982 |
Trzy dni na kredyt
Gabriela Górska
postać: Pielęgniarka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1983 |
Satysfakcja
Mirosław Milewski
postać: Janet Boswell reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 1983 |
Sceny z życia aktorki prowincjonalnej
Maciej Zenon Bordowicz
postać: Wiarecka reżyseria: Bordowicz Maciej Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1983 |
Ryk trybun
Walery Brumel, Jurij Szpitalnyj
postać: Natalia Nikołajewna Kolcowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1983 |
Ślad człowieka, ślad węża
Roman Samsel
postać: Lucyna Kirsch reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1983 |
Ryk trybun
Walery Brumel, Jurij Szpitalnyj
postać: Natalia Nikołajewna Kolcowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Marychna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Marychna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1984 |
Etiuda C-Dur
Halina Krzyżanowska
postać: Katarzyna reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Marychna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Marychna reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lipca 1984 |
Przed drzwiami salonu
Iwona Smolka
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lipca 1984 |
Salon zdobyty
Iwona Smolka
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Chaotyczne przypadki
Krzysztof Karoń
postać: Caren reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Kathleen Moore reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Kathleen Moore reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Kathleen Moore reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1984 |
Brydż
Zbigniew Kubikowski
postać: Irena reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1985 |
Za kurtyną
Earl Derr Biggers
postać: June Morrow reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1985 |
Za kurtyną
Earl Derr Biggers
postać: June Morrow reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1985 |
Biedna wielka kobieta
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1985 |
Boska komedia
Dante Alighieri
postać: Beatrycze reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1985 |
Uczucie stare jak świat
Joanna Szwedowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1986 |
Zapiski w notatniku
Halina Krzyżanowska
postać: Ona reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Przed wielką podróżą
Wojciech Letki
postać: Butelka po francuskiej wodzie toaletowej reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
postać: Kazia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
postać: Kazia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
postać: Kazia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1986 |
Mężczyzna o śmiejących się oczach
Jerzy Nowosad
postać: Kobieta 2 reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1986 |
Niedobra miłość
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1986 |
Niedobra miłość
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1986 |
Niedobra miłość
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1986 |
A lasy wiecznie śpiewają
Trygve Gulbranssen
postać: Adelajda Barre reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1986 |
Ptaszki
Marian Grześczak
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1987 |
Kamizelka
Bolesław Prus
postać: Kamzielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1987 |
Przygody miłosne kawalera de Faublas (odcinek 1)
Jean-Baptiste Louvet de Couvray
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1987 |
Przygody miłosne kawalera de Faublas (odcinek 2)
Jean-Baptiste Louvet de Couvray
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1987 |
Przygody miłosne kawalera de Faublas (odcinek 3)
Jean-Baptiste Louvet de Couvray
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 sierpnia 1987 |
W kręgu mitu pięknej Heleny
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1988 |
Śniegi Narayamy
Halina Krzyżanowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1988 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
postać: Nadzieja reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lipca 1988 |
Opowieści z zaczarowanego lasu. Mity greckie
Nathaniel Hawthorne
postać: Piękna panna reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1988 |
Beniamin
Maria Stanisław Saliński
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1989 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Maria Bilińska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1989 |
Dziwne losy Jane Eyrne
Emily Brontë
postać: Rozamunda Oliver reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1989 |
Objazd
Błaga Dimitrowa
postać: Neda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1989 |
Objazd
Błaga Dimitrowa
postać: Neda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 września 1989 |
Objazd
Błaga Dimitrowa
postać: Neda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1989 |
Podróż brekiem
Jadwiga Żylińska
postać: Pani Czerska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1989 |
Debiut
Tadeusz Patulski
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1989 |
Dojrzałe lata Klaudiusza Debussy
Pierre Mure la
forma twórczości: role reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1989 |
Dojrzałe lata Klaudiusza Debussy
Pierre Mure la
postać: Gaby reżyseria: Saretok Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1989 |
Rozmowy erotyczne
Ewa Kot
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1989 |
Baśnie dla bezsennych
Marcin Wolski
postać: Ewa reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1989 |
Nieobjęta Ziemia
Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1991 |
O przepięknej Hannie
Maria Kędziorzyna
postać: Dama reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1991 |
Starościc ukarany
Adolf Nowaczyński
postać: Sylwia reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1991 |
O przepięknej Hannie
Maria Kędziorzyna
postać: Baba reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1991 |
Sceny z egzekucji
Howard Barker
postać: Gina Rivera reżyseria: Tydeman John teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1991 |
Klara i Angelika
Maria Dąbrowska
postać: Angelika reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1991 |
Jak dobrze
Henryk Bardijewski
postać: Ewa reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1991 |
Spotkanie z koziorożcem
Janusz Stanisław Pasierb
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1991 |
Trzy powiastki prozą
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1991 |
Jej decyzja
Walery Briusow
postać: Maria reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1991 |
Wyzwolony
Stanisław Brejdygant
postać: Emilia reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1992 |
Trudna podróż
Francis Scott Fitzgerald
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lutego 1992 |
Tobołek złośliwego karła
Liliana Bardijewska
postać: Miedziana wierzba/Najstarsza królewna reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1992 |
Żył sobie skrzypek Hercowicz
Janina Titkow
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Dama reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1992 |
Alianci
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Wiera Makarowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1992 |
O złodzieju Szejbie
Jaroslav Hašek
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1992 |
Droga do nieśmiertelności: Ryszard Wagner
Bożena Markowska, Hanna Szof
postać: Matylda Wesendonk reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1992 |
Wielbłąd na stepie
Jerzy Krzysztoń
postać: Jasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1992 |
Wielbłąd na stepie
Jerzy Krzysztoń
postać: Jasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1992 |
Promień słońca
Marcel Mithois
postać: Walentyna reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1993 |
Jedna z tych rzeczy
Peter Cheyney
forma twórczości: role reżyseria: Olejniczak Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1993 |
Pieśń kozy
Szołem Alejchem
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1993 |
Plaisir d'amour
Paweł Szlachetko
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1993 |
Prorok
Khalil Gibran
forma twórczości: role reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 lipca 1993 |
Gaz skazańców
Raymond Chandler
postać: Noami reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 października 1993 |
Przygody Pata Hobby
Francis Scott Fitzgerald
postać: Ellen reżyseria: Olejniczak Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1993 |
Treny wiejskie
Stanisław Buczyński
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 1993 |
Król w złotogłowiu
Raymond Chandler
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1993 |
Dwie wigilie
Wiesława Meder
postać: Głos sumienia reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1993 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1993 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1993 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1993 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1994 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1994 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1994 |
Kajtuś Czarodziej
Janusz Korczak
postać: Nauczycielka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1994 |
Opowieści doktora Bomgarda
Michaił Bułhakow
postać: Anna reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1994 |
Prorok
Khalil Gibran
postać: Głos reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1994 |
Dzień ognia
Beppe Fenoglio
postać: Ciotka reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1994 |
Prorok
Khalil Gibran
postać: Głos reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1994 |
W imię przyjaźni
Simon Brett
postać: Joyce Dower reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1994 |
Ptaki
Arystofanes
postać: Iryda reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1994 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
postać: Arnika Fleurissoire reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1994 |
Teatr niekonsekwencji
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1994 |
Gilgamesz
Anonim
postać: Matka reżyseria: Woroniecki Sylwester teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 maja 1994 |
Anna Achmatowa
Anna Achmatowa, Lidia Czukowska
postać: Głos reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1994 |
Anna Achmatowa
Anna Achmatowa, Lidia Czukowska
postać: Głos reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1994 |
Pierwsza hrabina Wessex
Thomas Hardy
postać: Sue Dornell reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1994 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Matka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1994 |
Pogrzeb po polsku
Tadeusz Różewicz
postać: Kowalska reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1994 |
Autoportret z kobietą
Andrzej Szczypiorski
postać: Kochanka Kamila reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1994 |
Smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Janina reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 sierpnia 1994 |
Niekłamane oblicze Jana Piszczyka
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Portierka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 sierpnia 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Barbara reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 sierpnia 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Barbara reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 sierpnia 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Barbara reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Barbara reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1994 |
Niekłamane oblicze Jana Piszczyka
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Bibliotekarka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Barbara reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Elżbieta Almond reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1994 |
Gospoda pod królową gęsią nóżką
Anatol France
postać: Matka Kubusia reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Elżbieta Almond reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1994 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Elżbieta Almond reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1994 |
Kiedy znów będę mały
Janusz Korczak
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 grudnia 1994 |
Zmowa mężczyzn
Jarosław Iwaszkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1994 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1994 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1995 |
Tajny agent
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Żona Verloca reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1995 |
Agata Christie - ona wiedziała, co...
Elżbieta Łukomska
postać: Janet reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1995 |
Pośrodku rodowej sagi
.
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1995 |
Ofiary obowiązku
Eugène Ionesco
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1995 |
Dagny Przybyszewska
Bożena Markowska
postać: Astrid/ Kobieta reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 marca 1995 |
Wśród obcych - Dagny Przybyszewska
Bożena Markowska
postać: Frida Strindberg/Kobieta reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 marca 1995 |
Generał Barcz
Juliusz Kaden-Bandrowski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1995 |
Karawana
Wilhelm Hauff
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1995 |
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca
Ilja Erenburg
postać: Pani Schenkensohn reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1995 |
Bieg
Michaił Bułhakow
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1995 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
postać: Lola reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 maja 1995 |
Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki
Ignacy Krasicki
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1995 |
Noc z Hamletem
Vladimir Holan
postać: Kobieta reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1995 |
1934
Alberto Moravia
postać: Sonia reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1995 |
Gra w klasy
Julio Cortazar
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1995 |
Mongolski salon
Edmund Pietryk
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1995 |
W cieniu malowanego ptaka
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1995 |
Profesja pani Laury
Liliana Bardijewska
postać: Rena reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1995 |
Czuła jest noc
Francis Scott Fitzgerald
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 1995 |
Czuła jest noc
Francis Scott Fitzgerald
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1995 |
Czuła jest noc
Francis Scott Fitzgerald
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1995 |
Kobiety na tle krajobrazu z rzeką
Heinrich Böll
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1995 |
Obłęd
Jerzy Krzysztoń
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1995 |
Gombrowicz digest
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1995 |
Żegnaj, deszczowa planeto
Maciej Tomasz Trojanowski
postać: Mama reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1995 |
Daisy Miller
Henry James
postać: Pani Walker reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1996 |
Miłość do trzech pomarańczy
Carlo Gozzi
postać: Smeraldina reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1996 |
Opowieść o dwóch siostrach
Arnold Bennett
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1996 |
James Joyce - Irlandczyk, który chciał zabić wiek XIX
Elżbieta Łukomska
postać: Ona reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1996 |
Posażna jedynaczka
Jan Aleksander, syn Fredro
postać: Ludwika reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 1996 |
Gdy przekwita śnieg
Anna Bernat
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1996 |
Skarb
Krystyna Chołoniewska
postać: Mama reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1996 |
Dzieje przygód Józefa Andrewsa i jego przyjaciela pana Abrahama Adamsa
Henry Fielding
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1996 |
Pamiątka z Afryki
Maciej Tomasz Trojanowski
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 1996 |
Krzesiwo
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1996 |
Sny Zygmunta
Helena Resjan
postać: Alina reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1996 |
Kalosze szczęścia
Hans Christian Andersen
postać: Wróżka II reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1996 |
Wielka brama
Kornel Makuszyński
postać: Matka Piotra reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 1996 |
Lochy Watykanu
Andre Gide
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1996 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
postać: Kobieta reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1996 |
Stan po zapaści
Jacek Bocheński
postać: Doktor P. reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1997 |
Długi obiad świąteczny
Thornton Wilder
postać: Leonora reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 stycznia 1997 |
Weiser Dawidek
Paweł Huelle
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1997 |
Zła godzina
Gabriel Garcia Marquez
postać: Rebeca Asis reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1997 |
Kopciuszek
Jakub i Wilhelm Grimm
postać: Wróżka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1997 |
Piękne wzruszenia
Roman Śliwonik
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1997 |
Ogniwa
Eliza Orzeszkowa
postać: Kobieta reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 czerwca 1997 |
Jan Bielecki
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1997 |
Zdrowie tych, którzy, czyli... bankiet
Noelle Renaude
forma twórczości: role reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1997 |
Bajka dla detektywa
Maria Ewa Letki
postać: Mary Kowalska reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lipca 1997 |
Przepraszamy za usterki
Maciej Tomasz Trojanowski
postać: Mama reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 sierpnia 1997 |
Kalosze
Jan Aleksander, syn Fredro
postać: Panna Balbina reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1997 |
Hanemann
Stefan Chwin
postać: Matka Piotra reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1997 |
62. model do składania
Julio Cortazar
postać: Dziennikarka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1997 |
Wdowa z musu
Zygmunt Przybylski
postać: Panna Jadwiga Kornalska reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1998 |
Portret grupowy z damą
Heinrich Böll
postać: Lotta Hoyser reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Pani Boska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Pani Boska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 września 1998 |
Czy nasza miłość jeszcze oddycha
Bogdan Loebl
postać: Ona reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1998 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Pani Boska reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 1998 |
Pogoda dla psów
Jerzy Niemczuk
postać: Sawa reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1999 |
Wilki w nocy
Tadeusz Rittner
postać: Julia reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1999 |
Podróż sentymentalna
Laurence Sterne
postać: Kobieta 1 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 marca 1999 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Sąsiadka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1999 |
Cisza słoneczna
Józef Jedlicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1999 |
Eugenia Grandet
Honore de Balzac
postać: Pani Grandet reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1999 |
Eugenia Grandet
Honore de Balzac
postać: Pani Grandet reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1999 |
Literatura staropolska, czyli Jasełka barokowe
Kasper Twardowski, Jan Żabczyc
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 2000 |
Martin Eden
Jack London
postać: Gertruda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 2000 |
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Ciotka Heleny reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 kwietnia 2000 |
Smocze opowieści
Edith Nesbit
postać: Królowa reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 2000 |
Porwanie
Marek Ławrynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 2000 |
Porwanie
Marek Ławrynowicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 2000 |
Czarna maska
Gerhart Hauptmann
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 2000 |
Zwierzoczłekoupiór
Tadeusz Konwicki
postać: Mama Troipa reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 2000 |
Świat celuloidowych snów
Teodor Dreiser
postać: Elvers reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 czerwca 2000 |
Gdzie jest przesyłka?
Maciej Tomasz Trojanowski
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 2000 |
Żołnierz Chrystusa - Pawła z Tarsu opowieść o sobie samym
Marcin Witan
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 2000 |
Królowa mokradeł
Alicja Bykowska-Salczyńska
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 2000 |
Radio w radiu
Tadeusz Różewicz
postać: Radiowiec reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 2000 |
Komediantka
Władysław Reymont
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 2000 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 października 2000 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 2000 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 2000 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 2000 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 2000 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 2000 |
Nieproszony gość
Roman Wojciechowski
postać: Sabina reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 listopada 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Panna Baptystyna reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Panna Baptystyna reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 2000 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Panna Baptystyna reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 2000 |
Słuchowisko bez tytułu
Jan Warenycia
postać: Matka Boska reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 2000 |
Przedsionek, czyli sny o Niebie i Piekle
Hanna Kowalewska
forma twórczości: role reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 2000 |
Johnny Enigma
Paweł Mossakowski
postać: Sklepowa reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 2001 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Daria Aleksiejewna reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 2001 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Daria Aleksiejewna reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 2001 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Daria Aleksiejewna reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 2001 |
Wizyta
Maciej Tomasz Trojanowski
postać: Basińska reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 2001 |
Szepty i kłamstwa
Hanna Kowalewska
postać: Sąsiadka reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 2001 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 2001 |
Tajemnica spowiedzi
Anna Bernat
postać: Wdowa reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 2001 |
Moje młode lata
Artur Rubinstein
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 2001 |
Pracuj głową
Maria Szymonik
postać: Matka Czarka reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 2001 |
Kąpielisko Ostrów
Paweł Huelle
postać: Matka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 2001 |
Przystanek
Gao Xingjian
postać: Matka reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 2001 |
Madame
Antoni Libera
postać: Głos aktorki recytującej fragment "Fedry" reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 2001 |
Było to nad Bałtykiem
Adolf Nowaczyński
postać: Kiełbowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 2001 |
Oksana
Włodzimierz Odojewski
postać: Aptekarka reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 2001 |
Stowarzyszenie kapeluszowych dam
Josef Lenhart
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 2001 |
77 kłopotów
Wojciech Letki
postać: Kobieta reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 2001 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 października 2001 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 października 2001 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 2001 |
Rogata dusza
Maria Szymonik
postać: Anna reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 2001 |
Klementynka i Królowa Śmieci
Krystyna Chołoniewska
postać: Królowa Śmieci reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 2001 |
Dzień świadectwa
Kazimierz Braun
postać: Zakonnica 1 reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 grudnia 2001 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 2002 |
Granica
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 2002 |
Granica
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 2002 |
Granica
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 2002 |
Granica
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 2002 |
Las
Cezary Harasimowicz
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 2002 |
Requiem
Antonio Tabucchi
postać: Isadora reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 2002 |
Największa piaskownica świata
Justyna Ścibor
postać: Rybitwa reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 2002 |
Opactwo Northanger
Jane Austen
postać: Pani Morland reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 stycznia 2003 |
Mój braciszek
Ewa Barska
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 2003 |
Czekan
Marcin Wolski
postać: Monika Gurbiani reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 2003 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciocia Michasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 marca 2003 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciocia Michasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 2003 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciocia Michasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 2003 |
Debiutantka
Zygmunt Przybylski
postać: Adela Wielińska reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 2003 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciocia Michasia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 2003 |
Zaczarowany grosz
Wojciech Letki
postać: Ciotka reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 2003 |
Ach te kobiety, kobiety
Charles Albert Demoustier
postać: Urszula reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 2004 |
Dziennik uwodziciela
Sören Kierkegaard
postać: Głos 1 reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 2004 |
Prośba
Tadeusz Rittner
postać: Dama reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 2004 |
Kopciuszek ma znowu kłopoty
Jan Warenycia
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 2005 |
Tajne życie piesków
Wojciech Letki
forma twórczości: role reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 2006 |
Ząb
Grzegorz Kasdepke
postać: Siostra Hela reżyseria: Jarski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 2006 |
Misja Freston
Andrzej Zakrzewski
postać: Pani Rubachowa reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2007 |
Motel w pół drogi
Adam Bauman
postać: Matka Kaśki reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 2007 |
Kurczaczek Czaczek
Mariusz Niemycki
postać: Indyczka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 2007 |
Kłopoty baronowej
Marcin Pałasz
postać: Wrona Stefania reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 2007 |
Wielka tajemnica małej Krzynki
Artur Daniel Liskowacki
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 grudnia 2007 |
Straszny potwór
Natasza Kielak
postać: Ciocia reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 2008 |
Motel w pół drogi
Janusz Kukuła
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2008 |
Lofofora
Agnieszka Tyszka
postać: Anna Miaukowska reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 marca 2008 |
Motel w pół drogi
Janusz Kukuła
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 2008 |
Awaria
Ewa Zelenay
postać: Babcia reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 2008 |
Motel w pół drogi
Małgorzata Sobieszczańska
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 2008 |
Motel w pół drogi
Małgorzata Sobieszczańska
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 2008 |
Po obu stronach lustra - Sopot
Wacław Tkaczuk
forma twórczości: role reżyseria: Tkaczuk Wacław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 czerwca 2008 |
Motel w pół drogi
Małgorzata Sobieszczańska
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 2008 |
Motel w pół drogi
Janusz Kukuła
postać: Matka Kasi reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 2008 |
Chłopiec z ballady
Zbigniew Branach
postać: Eleonora Karczewska reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 2010 |
Siekierezada
Edward Stachura
postać: Babcia Oleńka reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 2011 |
Ręczna robota
Ryszard Ćwirlej
postać: Kobieta 1 reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 2011 |
Każdy żyje jak umie, czyli skąd się wzięli "Sami swoi"
Andrzej Mularczyk
postać: Wujna reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 2012 |
Wszystko płynie
Wasilij Grossman
postać: Maria Pawłowna reżyseria: Błaszczyk Darek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 2013 |
Kłopotliwa prawda
Dobrosława Bałazy
postać: Wanda reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 2013 |
Pierścionek z krwawnikiem
Jan Warenycia
postać: Kobieta reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 2013 |
Niewiarygodne przygody Altusa Grajka. Królewski turniej muzyczny
Rych Dziewulski, Natasza Kielak
postać: Ciotka Bazylia reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 2014 |
Krzywicka/ Krew
Julia Holewińska
postać: Monika reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 2015 |
Spowiedź
Paweł Mossakowski
postać: Kobieta w kościele 2 reżyseria: Modestowicz Waldemar teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 października 2015 |
Sieroty babcine. Komedia z dobrym zakończeniem i elmentami grozy
Jan Warenycia
postać: Babcia Wika reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 2015 |
Następna stacja
Liliana Bardijewska
postać: Babcia reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 2018 |
Sobota Kacpra
Jan Misiuk
postać: Stara kobieta/ Babcia reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|